Skambinkite: 8 612 62068

Profesionalus pelėsių naikinimas

VILNIUJE, KAUNE, KLAIPĖDOJE,  ALYTUJE, ŠIAULIUOSE, UKMERGĖJE, MOLĖTUOSE, DRUSKININKUOSE, PANEVĖŽYJE, UTENOJE, ANYKŠČIUOSE, MAŽEKIUOSE, IGNALINOJE  IR KITUOSE LIETUVOS MIESTUOSE.

Daugiau informacijos apie pelėsių valymą rasite nauju adresu www.pelesiuvalymas.lt

Kokias PASLAUGAS siūlome?

  • naikinome pelėsius nuo bet kokio paviršiaus 
  • patikrinome sienas su termovizorių, apskaičiuojame rasos taško temperaturą ir vietos kur gali atsirasti pelėsis
  • pamatuojame paviršiaus ir aplinkos temperaturą bei santykinę oro dregmę 
  • pamatuojame paviršiaus dregmę iki 5 cm visuose paviršiuose  
  • išvalome užteršta orą su joninių oro valytuvų (jonizatorius) ir ozonatoriumį taip sumažinome užterštumą bakterijomis ir virusais, sumažinome alergijos tikimybei 
  • perdažome pažeistas ir išvalytas vietas su antipelėsiniais dažais     
  • keičiame pažeista silikoną į antipelėsinį silikoną
  • įrengiame nauja ventiliacijos sistema
  • konsultuojame dėl pelėsių atsiradimo priežasties bei patarsime kaip pelėsius išvengti ateityjeKodėl NEGALIMA DELSTI atsiradus pelėsiams?

Didelė sporų koncentracija yra pavojinga sveikatai, ypatingai alergiškiems ar silpno imuniteto žmonėms.
Tik atsiradus pelėsiams, juos reikia naikinti nedelsiant dėl jų plitimo. Taip pat didėjant jų kiekiui, didėja ir išlaidos, kurias turėsite skirti jų naikinimui.


Kodėl verta samdyti MEISTRAS TAU specialistą pelėsių naikinimui, o ne pačiam juos naikinti?

Naikinant pelėsius reikalinga specializuota apranga, nes jos nenaudojant, pelėsius naikinančios priemonės gali pakenkti jūsų sveikatai. Taip pat mūsų specialistas  parinks priemones, naikinančias pelėsius, o tam reikalinga patirtis ir priemonių išmanymas. Mes  rinkoje dirbome nuo 2007m. Esame susikaupe didelė patirtį. Darbus atlekome kruopsčiai, sąžiningai, profesionaliai.  Apie tai galėtu patvirtinti daugybe patenkintu  klientu.Kokios pelėsių naikinimo PRIEMONĖS naudojamos ir ar pelėsiai visiškai IŠNAIKINAMI?
Priemonių įvairovė didelė, tačiau ne visos jos veiksmingos. Pelėsių naikinimui mes naudojame profesionalias ir sertifikuotas priemones, kurios veiksmingos, nekenksmingos žmogaus sveikatai ir aplinkai. Mūsų naudojamos priemones  turi mažesnį kvapą, nei dauguma kitų priemonių. Naudojame skirtingas priemones plytelių,dažytu  sienų, betono, medžio,  baldų valymui. 
Pelėsius išnaikinome 100%. Rekomenduojame po pelėsių išnaikinimo pažeistas vietas perdažyti antipelėsiniais dažais.Kokia paslaugos KAINA?Atvykimas apžiūrai ir konsultacija - 45 Eur. Jei užsakote mūsų pelėsių naikinimo paslaugas, atvykimas ir konsultacija - 0 Eur.
Darbų kaina apskaičiuojama po apžiūros, nes kiek vienas atvejis ypatingas, įvertinamos darbo valandos ir priemonės.
Minimali užsakymo kaina 180 eur. 

Darbo laikas

Pirmadienis-šeštadienis  nuo 8.00 val. iki 21.00 val
Sekmadienis                        nuo 9.00 val. iki 18.00 val.


meistas i namus
Skambinkite: