Skambinkite: 8 612 62068

Oro valymas

ORO VALYMAS IR DEZINFIKAVIMAS

Norint kad efektas po cheminio pelėsių valymo būtu geresnis, arba patalpoje jaučiasi pelėsių, tabako, dūmų kvapas siūlome išvalyti orą su ozonatoriumį.

ORO VALYMAS SU JONIZATORIUMĮ.

Ozono neišskiriantis ir tylus joninis valytuvas skleidžia daugiau kaip 6 000 000 neigiamų jonų/cm3, kurie paskleidžiami visoje patalpoje ir naikina teršalus ir kvapus. Neigiami jonai prisitvirtinami prie dulkių dalėlių, mikroorganizmu ir kitų nepageidaujamu junginių ir sujungia juos tarpusavyje. Tuomet dalelės tampa sunkesnės ir nusėda ant gryndų arba yra išfiltrujamos oro valytuvo. HEPA filtrai esancios viduje pašalina dujos, chemikalus, kvapus, LOJ. UV lempa kurios ilgis 254nm naikina kenksmingus mikroorganizmus, virusus, pelėsius, bakterijas.
UV šviesa prasiskverbia pro mikroorganizmų membraną ir sunaikina jų DNR.
Švarus ir sbeikas oras paskleidžiamas patalpoje. Valytva rekomenduojamas žmonėms kurie turi alergiją, astmą.

Oro valytuvas atvežamas pas klijenta namo. Oro valymas kurio plotas iki 20 m2 trunka iki 4 val. Užsakius mūsų paslaugas daugiau nei už 230 eur. jonizatorių išnuomosime nemokamai. 

Oro valytuvas turi CE sertifikatą.

ORO VALYMAS SU OZONATORIUMĮ.


OZONAS - tai melynai baltos spalvos dujos kurie suskaldo mikroorganizmų ląstelių sieneles (bakterijų, virusų, grybelių, pelėsių), panaikina biologinė taršą. Ozonas turi 3 atomus vienoje molekulėje. Ozonas yra vienas iš vienas iš galingiausių oksidatorių ir dezinfikatorių. Ozonas labai dideles koncentracijos gali pažeisti kvepavimo takus.

OZONAVIMAS - tai ekologiskas ir efektivus kompleksinis oro valymas ir paviršių dezinfikavimas. Oras praturtinamas ozonu tampa gaivus. Ozonas naudojamas patalpų dezinfekcijai, naikina kvapus, užmuša pelėsius, bakterijas. Veiksmingiausia priemonė po cheminio apdorojimo prieš pelėsį oro ozonavimas, pilnai nužudo pelėsių  sporus ore.
Su profesionaliomis ozonatoriais leidžiama dirbti tik specialistams, neteisingai su jais dirbant galima padaryt daug žalos.
Naudojant prietaisą patalpoje žmonėms būti draudžiama.
Ozonatoriaus veikimo laikas priklauso nuo kambario ploto, mazdaug 5-15 min, po 30 min. reikia išvedinti patalpą.
Patalpose kur naudojamos orokondicionieriai karta per metus sezono pradžioja rekomenduojama pradezinfikuoti orą ozonatoriumi.

Ozonavimo kaina priklauso nuo laiko ir ploto. 

Ozonatorius turi CE sertifikata.meistas i namus
Skambinkite: